JARO 2013   7.B liga

Tak to konečně vyšlo. Náš tým se po skvělých výkonech probojoval po dlouhých letech do 7.ligy

Věříme že výborné výkony budou pokračovat i v jarní sezoně a nebudem tady jenom proto, aby jsme odevzdávali body našim soupeřům, spíše naopak.

Tak hodně štěstí a skvělých výkonů.

Sportu zdar a Canárům zvlášť

1. kolo        FC CANARY : Saens 1 FC B

0 : 5   ( 0 : 2 )

Kanárci oslabeni nemocemi první zápas nezvládli. Všechny góly padly po rychlých protiútocích do zcela odkryté obrany.

Sestava: Mlázovský, Trávníček, Krotil, Fernandez, Varhaník,  Pavlík, Alexander

2.kolo      Suchá Dáseň AC : F.C.CANARY

0 : ( 0 : 2 )

Druhý zápas v sedmičce už byl úspěšný. Mač se pro nás vyvíjel již od začátku slibně, Suchou dáseň jsme nepouštěli do žádných větších akcí a kontolovali míč na svých kopačkách. To nesl soupeř velice těžce a jejich nervozita na sebe nenechala dlouho čekat. Začalo dohadování a nářek s každým bližším obranným kontaktem. Pánové, brečet se chodí na hřbitov a ne na rameno rozhodčímu. Začal to jeden a postupně se přidávali ostatní - to byl obrázek celé první půle. Ve druhé si soupeř uvědomil, že si u rozhodčích nic nevybrečí a hra se trochu sklidnila. Od většího brankového přídělu ještě suchou dáseň zachránila 2x tyčka. Celkový dojem ze zápasu nic moc. Chodíme si zahrát fotbal a ne se neustále o něčem dohadovat.

Sestava: Mláza, Radek, Béda, Luboš, Roman P, Manu, Jirka, Áda

Branky. 15´ Mlázovský, 22´ Varhaník, 57´ Manuel

3.kolo      F.C.CANARY : Viktoria Bítovská A

5  :  1   ( 0 : 0 )

Po prvním bezbrankovém poločase se po změně stran strhly hotové střelecké závody. K pěti gólům v soupeřově síti jsme ještě třikrát orazítkovali tyčku. Rozhodující pro naše vítězství byla jistě první vstřelená branka, kdy soupeř otevřel hru, což se mu stalo osudným. Ke konci zápasu už to bylo i fyzičce a ta soupeři chyběla. Čestnou brankou před závěrečným hvizdem trochu Viktoria pokazila neprůstřelnost našeho lapače.

Sestava. Roman M, Radek, Béda, Luboš,  Jirka, David, Manuel, Áda,

Branky: 39, 53, 60 min - Varhaník

38 min. - Sedláček

56 min, - Manuel

4.kolo        Vysmátí zajíci : FC CANARY

2  :  1   ( 1 : 1 )

Festival zahozených šancí, včetně penalty nás stál oba body.

1 : 5

Pět střel, pět gólů, bohužel v naší síti.

Sestava: Béda, Mláza, Jirka, Martin, Manu, Áda, Luboš, Roman P.

Branky:22.min Manuel

8.kolo       Hells Bells : F.C. CANARY

0 : 3   ( 0 : 1 )

Umlčeli jsme pekelné zvony

Vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli mírnou převahu a více golových šancí, ovšem střelecká muška byla opět hodně vychýlená nebo to pochytal soupeřův golman.

Sestava: Radek, Béda, Roman P, Mláza, Luboš, Jirka, Manuel, Martin Alex.

Branky: Manuel 2

Martin Alex.

9.kolo            F.C. CANARY :  Zodyhyd P.N.P.

Branky: 36.min Sedláček

60.min Krotil

Sezona pro nás skončila skvělým úspěchem. Vybojovali jsme krásných 11.bodů (5 - 1 - 5 ) a skončili jsme na 7.místě. Střelci se taky činili a nastříleli 31 branek, takže 4. nejlepší útok. Ale ani obrana v čele s gólmanem nezůstali pozadu a inkasovali 26krát.tj.6.nejlepší.

Výsledná tabulka, 7. liga, skupina B

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

PODZIM 2013

Tak nám začala nová sezona. Po minulé úspěšné, doufáme že  tato bude minimálně stejná ne-li lepší.

1. kolo        F.C. CANARY : Terasy KFC

1 : 3      ( 1 : 2 )

Smůla se nám lepila na kopačky

První zápas sezony s odvěkým rivalem. Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách.Škoda jen toho že Terasy je dokázali proměnit, kdežto nám na kopačky sedla střelecká  smůla. Jedinou šanci tak dokázal  v 16.min. pouze Luboš, když srovnával na 1:1.

Ve druhé půli jsme měli více ze hry, ale 100% šance Davida, Luboše a Ády zůstaly bez golového efektu. A tak z ojedinělého útoku soupeř zvýšil na konečných 3:1.

Sestava: Lukáš R., Roman M.(c), Béda T., Roman P., Luboš V., Áda Š., David S., Jirka K., Marti A., Josef S.

2. kolo        Blaženka spiders : F.C. CANARY

2 : 1      ( 1 : 1 )

Vyrovnané utkání se špatným koncem

Opět velice vyrovnaný zápas ve kterém rozhodla fatální chyba asi 10 min. před koncem.

Sestava: Radek M., Béda T (c), Martin A., Jirka K., Josef S., Luboš V., Áda Š., David S.,

3.kolo          F.C. CANARY  :  Válcovny plechu

1 : 3     ( 1 : 0 )

Utkání dvou rozdílných poločasů.

Tak se nám zase nepodařilo vyhrát, i když jsme začali velmi dobře.V 8. min. Lukáš vyhodil dlouhý balon na Lubše, ten naservíroval míč do volnného prostoru Davidovi a ten krásnou střelou zdálky otevřel skore. 1:0. Celý poločas jsme měli hru pod kontrolou.

Do 2. půlky nastoupilo uplně jiný mužstvo. Málo pohybu, skoro žádné vracení se před naší branku, zpracování míče - katastrofa.To byla cesta do pekel. Soupeř si na hřišti dělal prakticky co chtěl a taky to udělal. Vyškolil nás jako malý kluky. Takže můžeme děkovat Lukášovi v brance že jsme nedostali naloženo ještě víc.

Takže si myslíme že porážek bylo už dost, tak příští mač musí být už vítězný.

Sestava: Lukáš R, Roman M, Béda T, Roman P, Jirka K, Luboš V, Áda Š, David S, Vojta.

Branky:8min. Sedláček

4. kolo  FC CANARY : Dodos kings

3 : 3    ( 2 : 2 )

První bod.

Vyronané utkání. Rychle jsme se ujali dvoubrankového vedení ale DK dokázali za pár minut srovnat krok a bohužel i skore. Za zmínku ještě stojí 2 tutovky, ale  Mláza nedokázal zavěsit.

Ve druhé půli se DK dostali do vedení, ale po skvělé kombinaci Davida s Jirkou bylo srovnáno.

Sestava: Lukáš, Béda, Roman M, Roman P, Pepino, David, Martin, Luboš, Áda,

Branky: 3min Sedláček

8min: Varhaník

56min. Krotil

5.kolo  Kerata Chijos : FC CANARY

4 : 0    ( 2 : 0 )

Ačkoli výsledek vypadá jednoznačně, utkání bylo zcela vyrovnané. O naší porážce rozhodla neschopnost trefit branku.

Sestava: Lukáš, Béda, Roman M, Roman P, Martin, Jirka, David, Pepino, Áda

6.kolo  FC CANARY : Emperators

5 : 0       ( 3 : 0 )

Soupeři nepomohla od debaklu ani kontrlola registraček

Herní ale hlavně psychycká převaha byla strůjcem našeho jasného vítězství. Už v 6.min. Mláza vybojoval míč a nádhernou nekompromisní střelou pod kládu zavěsil 1:0. V 9.min. kopal soupeř trestňák, odražený míč vybojoval David a krásný sólo přes celé hřiště ukončil střelou do protipohybu brankáře a zvýšil na 2:0. Ve 23.min. vypálil Luboš, vyražený balon získal David a ten uklidil do sítě 3:0. Emperátoři byli psychycky v hajzlu a jako poslední zoufalý pokus nechali zkontrolovat registračky (to nám samozřejmě lichotilo :-)).

35. min David napadá rozehru soupeře, míč se dostává k Mlázovi a ten k tyči po zemi zvyšuje na 4:0. V 50. min. trefili Ádu do ruky, ale nařízenou pentli kopli zoufalci úplně mimo. V 55.min. David zase rozebral obránce  a střelou po zemi srazil Emperátory až na samý dno.5:0.

Sestava: Lukáš R, Mláza, Béda T, Luboš V, Jirka K, David S, Martin A, Pepino S, Áda Š, Roman P.

Branky: 9,23,55 min. Sedláček

6,35 min Mlázovský

7.kolo      Exact FC A : F. C. CANARY

2 : 4      ( 1 : 2 )

Vydřené vítězství s množstvím nepromněněných šancí

Opět začátek z říše snů. Ve 3.min. jsme vedli po golech Jirky a Luboše už 2:0. Pak jsme opět polevili, ale územní a herní převaha nám zůstala. Vytvořili jsme si dost vyložených šancí, ale nic. Žádná se neujala. Zato soupeř z ojedinělého protiútoku snížil na 2:1.

Druhá půle byla přesnou kopií té první. My útočili a vytvářeli si tutovky, ale špatně seřízené nohy nechávaly skore stále stejný. Až ve 43.min. se prosadil výborný David 3:1. Dlouho jsme se ale z vedení neradovali, po nedorozumnění naší obrany se soupeř prosadil a snížil opět na rozdíl jednoho gólu. Do konce mače jsme pokračovali v zahazování šancí, až v 60.min. se trefil Martin a ukončil střelecké trápení a celý zápas.

Snad jsme protrhli střeleckou smůlu a nějaký ten bodík na naše konto ještě přistane.

Sestava. Radek M. Béda T. Roman M. Roman P. Luboš V.  David S. Áda Š. Pepino S. Jirka K. Martin A.

Branky: 2.min Krotil

3.min. Varhaník

43.min. Sedláček

60.min. Alexander

8.kolo          FC CANARY : Hulla hulla

1 : 1   ( 1 : 1 )

Ztráta bodu nás může na konci sezony mrzet.

Měli jsme více ze hry ale, ale neschopnost trefit branku byla rozhodující.

Sestava: Lukáš, Béda, Pepino, Áda, Roman M, Roman P, Luboš, Martin, David, Jirka,

Branky: 10min.Sedláček

9.kolo            Legends are back : FC CANARY

3 : 1   ( 2 : 1 )

Porazili jsme se vlastníma chybama

Už ve 2 min.udělal Roman P. zbytečnou chybu, když se snažil kličkovat na půli a přišel o míč. Soupeř se dostal do přečíslení a hned to bylo 1:0. Naše hra nestála za nic a soupeř si dělal prakticky co chtěl. Naši útočnícise nevraceli a v 15.min. nám LaB opět utekli a bylo to 2:0.  Pak soupeř polevil a to využila naše motorová myš David, který ve 24min. při rozehrávce obral obránce o míč, nezištně nahrál Lubošovi před branku a ten se nemýlil. 2:1.

Druhá půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. A tak o jediný gól, bohužel v naší síti, se  postaral Jirka , který ve snaze odhlavičkovat míč ho trefil tak dobře že zapasl do naší branky.

Sestava: Lukáš, Béda, Luboš, Jirka, Rpman M, Roman P, David, Martin, Pepino,Áda,

Branky: 24min. Varhaník

54min Krotil (vlastní)

10. kolo          FC CANARY : OrangeBoom

5 : 1   ( 2 : 0 )

Daší krok k záchraně.

Jednoznačné vítězství. Soupeře jsme nepustili vůbec k ničemu.

Sestava: Lukáš, Béda, Roman M, Roman P, Pepino, Luboš, Jirka, Martin, David

Branky: 11min. Krotil

16min. Alexander

25min. Varhaník

50min. Sedláček

54min. Mlázovský

11.kolo               Suchá dáseň : FC.CANARY

1 : 0    ( 0 : 0 )

Důležité utkání o záchranu pro nás nedopadlo dobře. Po vyrovnaném mači musíme čekat jak dopadnou další zápasy.

Sestava:  Radosta L, Krotil J, Mlázovský R, Trávníček J, Sedláček D, Varhaník L, Alexander M, Sklenář J,

Tak to nakonec vyšlo!!!!!! Po týdnu čekání se potvrdilo v co jsme věřili. Orange boom prohráli a tím nám zajistili pokračování v 7 lize i na jarní sezonu. Na jaře snad budeme bojovat na druhé straně tabulky a obavy o sestup se nás nebudou týkat.

Takže si přes zimu odpočiňme, kopejme desítky i dvanáctky a na jaře  všem  ukážem jak lítaj KANÁŘI.