-2

Komentáře k zápasům

1. KOLO FC Canary - Stříbrný hroch A 0 : 1 (0:0)

3.9.2002 18,15 hod Stri1

Komentář rozhodčího: Ve vyrovnaném utkání plném nepřesností, kterému vévodily výborné zákroky gólmanů obou týmů, se nakonec stal vítězem tým Stříbrného Hrocha po vstřelení šťastné branky z rohového kopu a následném doražení míče do prázdné sítě.

Nejlepší hráči:

FC Canary: Mlázovský Roman, Radek Miss

Stříbrný Hroch „A“: Zápotocký Jan, Bachar Radek

účast: Miss, Daniel, Plichta, Mlázovský, Koča, Uhlíř, Jandečka, Grym, Steinbauer M.

2. KOLO FC Canary - HC Buffeti 4 : 5 (1:2)

9.9.2006 18,00 hod Vikt 8

Góly : 20´Mlázovský 1:0

21´ Rataj 1:1

26´ Šedlbauer 1:2

32´ Mojžíšek 1:3

33´ Mlázovský 2:3

45´ Plichta 3:3

50´ Šedlbauer 3:4

58´ vlastní 4:4

59´ Šedlbauer 5:4

Komentář rozhodčího: Výsledek by ukazoval na to, že zápas byl vyrovnaný. Nebylo tomu tak. Buffeti měli velké množství šancí, kterým často zabránil brankář Canary. Naopak 3 góly Canary byli velmi laciné, dva padly po střelách z dálky a špatných zákrocích brankáře. Jeden gól byl dokonce čistě vlastní (hráč Široký hlavou změnil směr letu míče/. Nakonec minutu před koncem dal rozhodující a zasloužený vítězný gól nejlepší střelec utkání Šedlbauer.

Nejlepší hráči: Rajmund Mokso (HC Buffeti), Radek Miss (FC Canary)

účast: Miss, Daniel, Plichta, Mlázovský, Koča, Uhlíř

3. KOLO FC Canary - Thermia 0 : 2 (0:1)

17.9.2002 16,30 hod Mot2

Góly: 10´ Haný 0:1

53´ Zdychynec 0:2

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání,slušně vedené.

Nejlepší hráči: FC Canary: Mlázovský Roman, Radek Miss

Thermia: Zdychynec

účast: Miss, Jirovský, Mlázovský, Plichta, Daniel, Koča, Tobola, Šeretka, Grym, Havel, Uhlíř

4. KOLO FC Canary - CFG Suchdol 0 : 5 (0:2)

24.9.2002 17,45 hod Vikt8

Góly : 18´ Furčák 0:1

19´ Markvart 0:2

35´ vlastní 0:3

37´ Pavlíček 0:4

56´ Pavlíček 0:5

Komentář rozhodčího: Férové utkání s jednoznačnou převahou Suchdolu. Jenom lepší koncovka vítězného týmu zabránila divokému výsledku

účast: Miss, Mlázovský, Tobola, Koča, Jandečka, Daniel

5. KOLO FC Canary - GFC 3 : 1 (1:1)

6.10.2002 12,30 Podv1

Góly : 01´ Franče 0:1

43´ Havel 1:1

54´ Koča 2:1

57´ Tobola 3:1

Zápas odehrán bez rozhodčího

účast: Miss, Jirovský, Havel, Uhlíř, Daniel, Koča, Tobola, Krob, Jandečka, Trávníček, Grym

6. KOLO FC Canary - Krabice 2 : 3 (1:1)

13.10.2002 16,15 hod Přezl

Góly : 18´ Štastný 0:1

20´ Krob 1:1

36´ Krob 2:1

25´ Tyricht 2:2

60´ Krištůfek 2:3

Komentář o utkání nezapsán.

7. KOLO FC Canary - Kulva PVC 0 : 3 (0:1)

20.10.2002 13,45 hod Smolk

Góly: 8´ Zajíc 0:1

37´ Zajíc 0:2

57´ Procházka 0:3

Komentář rozhodčího: Velmi čestně hrané utkání s mnoha šancemi na obou stranách.

Nejlepší hráči: Zajíc (Kulva PVC), Miss (FC Canary)

účast: Miss, Jirovský, Havel, Uhlíř, Daniel, Koča, Tobola, Krob, Trávníček

8. Kolo FC Canary - Lazio United 3 : 2 (1:0)

29.9.2002 13,45 hod Podv2

Góly: 23´ Havel 1:0

32´ Steinbauer 2:0

37´ Aksmit 2:1

42´ Tobola 3:1

57´ Drnek 3:2

Komentář rozhodčího: Docela vyrovnané utkání s řadou šancí, ale i nepřesností na obou stranách. Zasloužené vítězství FC Canary, který svými zkušenostmi a přehledem podržel nejlepší hráč utkání Miss Radek.

účast: Miss, Steinbauer M., Jirovský, Havel, Uhlíř, Daniel, Koča, Tobola, Krob

9. KOLO FC Canary - Margit 3 : 4 (1:0)

10.11.2002 13,50 hod Pank1

Góly: 11´ Šeretka 1:0

31´ Krištůfek 1:1

33´ Tobola 2:1

34´ Krištůfek 2:2

44´ Krištůfek 2:3

46´ Šeretka 3:3

56´ Dvořák 3:4

Komentář rozhodčího: Viděli jsme slušné utkání z obou stran bez zbytečných faulů. Rozhodlo více šancí Magritu.

Nejlepší hráči: Krištůfek (Magrit), Šeretka (FC Canary)

účast: Miss, Jirovský, Uhlíř, Daniel, Koča, Tobola, Jandečka, Grym, Šeretka

10. KOLO FC Canary - AC Palouček 0 : 3 (0:1)

24.11.2002 12,30 hod Pert

Góly: 7´ Sklenář 0:1

37´ Mareš 0:2

50´ Druba 0:3

Komentář rozhodčího: Rozhodčí se nedostavil

účast: Miss, Jirovský, Koča, Tobola, Jandečka, Krob

11. KOLO FC Canary - GFC Regent "B" 2 : 4 (1:3)

1.12.2002 12,30 hod

Góly: 6´ Neset 0:1

15´ Krob 1:1

18´ Neset 1:2

19´ Šafránek 1:3

41´ Neset 1:4

59´ Daniel 2:4

Komentář rozhodčího: FC Canary přesto, že hráli o čtyřech v poli hráli vyrovnané utkání.

Nejlepší hráči: Pavel Neset (GFC Regent), Martin Krob (FC Canary)

účast: Miss, Jirovský, Uhlíř, Daniel, Krob

FC Canary - jaro 2002 8.A liga

Než se pustíme do čísel, chtěl bych zhodnotit naše snažení alespoň pár slovy.

Tento ročník jsme podali vcelku vyrovnaný výkon. Podařilo se nám odpoutat ode dna tabulky (jak tomu bylo v minulé sezóně) a vybojovat konečné umístění na sedmé příčce. Skóre jsme také udrželi v plusu a prohráli jsme pouze s týmy, které skončily v tabulce nad námi. Žádný zápas jsme neprohráli více než rozdílem dvou branek. Jen nás velmi mrzelo, že se k poslednímu zápasu nedostavil náš soupeř Spískem. Kontumace v tomto případě nebyla dostatečná náplast na naše natěšené kopačky.