1. kolo FC CANARY – MAMBA CLUB 6:0 (kontumačně)

Sestavy:

FC CANARY: Miloslav Jandečka (C), Radek Miss (B), Roman Mlázovský, Aleš Grym, Petr Tobola, Michael Koča, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michal Steibauer, Martin Plichta, Josef Trávníček.

MAMBA CLUB: Petr Tyšer (C), Libor Povýšil (B), Petr Hejmánek, Jakub Mercl, Miloš Opatrný, Zdeněk Pospíšil, Petr Benda, Miloslav Simmer.

Góly: 18´ Jakub Mercl 0:1

22´ Miloš Opatrný 0:2

41´ Michal Steibauer 1:2

Hráno bez karet.

Komentář rozhodčích:

Fotbalovější Mamba zaslouženě přehrála FC Canary, které se dostavilo v hojném počtu, ale hrálo bez zájmu.

Nejlepší hráči: Mercl (Mamba Club) a Jandečka (FC Canary)

Rozhodčí: Slaný, Pihera (AC Soudci)

TENTO ZÁPAS BYL ZKONTUMOVÁN 6:0, MUŽSTVO MAMBA KLUB VYLOUČENO ZE SOUTĚŽE.

2. kolo MUŽSTVO – FC CANARY 0:6 (0:2)

Pondělí 7.duben 2003 18:15Císařská louka 2

Sestavy:

MUŽSTVO: Pavel Hellebrand (C), Tomáš Kubín (B), Martin Lesage, Vojtěch Zachata, Tomáš Hradecký, David Spousta, Lukáš Pecha, Pavel Večeřa, Martin Loquenz, Jaroslav Švec, Milan Brückner, Jiří Janovský

FC CANARY: Miloslav Jandečka (C), Radek Miss (B), Martin Chott, Roman Mlázovský, Aleš Grym, Petr Tobola, Michael Koča, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michal Steinbauer, Martin Plichta, Jiří Šeretka, Josef Trávníček, Zdeněk Trampota

Góly 4´ Petr Tobola 0:1

29´ Roman Mlázovský 0:2

51´ Jiří Šeretka 0:3

52´ Jiří Šeretka 0:4

54´ Michael Koča 0:5

58´ Jiří Šeretka 0:6

Utkání bylo vyrovnané, ač výsledek tomu neodpovídá. O utkání rozhodla pětiminutovka v závěru.

Rozhodčí: Tomáš Pospíšil, Jan Jičínský (CK PNN)

3. kolo FC CANARY - FC PEÑAROL 1:2 (1:2) Později kontumováno 6 : K

Pondělí 14.4.2003 17:00 Císařská louka 1

Sestavy:

FC CANARY: Miloslav Jandečka (C), Radek Miss (B), Roman Mlázovský, Aleš Grym, Petr Tobola, Michael Koča, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michal Steinbauer, Martin Plichta, Josef Trávníček, Martin Chott, Jiří Šeretka.

FC PEŇAROL: Vojtěch Křičenský (C,B), Martin Tichý, Martin Kuča, Jan Fait, Adam Abonyi, Petr Formánek.

Góly: 4´ Roman Mlázovský 1:0

5´ Martin Tichý 1:1

26´ Adam Abonyi 1:2

Hráči Peňarolu byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Vyhrát mohli i větším rozdílem, kdyby víc stříleli a nesnažili se kombinovat až do brány.

Rozhodčí: Tesařík, Muk (CK PNN)

4. kolo FC AC/DC – FC CANARY 3:1 (1:1)

30.duben 2003 18:15 Císařská louka 2

Sestavy:

FC AC/DC: Marek Hujer (C), Marian Jovič (B), Ladislav Brett, Ladislav Náměstek, Jan Kubín, Jiří Kubín, Michal Vomáčka, Milan Kout.

FC CANARY: Miloslav Jandečka (C), Radek Miss (B), Roman Mlázovský, Aleš Grym, Petr Tobola, Michael Koča, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michal Steibauer, Martin Plichta, Jiří Šeretka, Zdeněk Trampota, Martin Chott, Martin Plichta.

Góly: 6´ Martin Plichta 0:1

13´ Jiří Kubín 1:1

54´ Jan Kubín 2:1

56´ Marek Hujer 3:1

Tým FC AC/DC se zkompletoval až na poslední chvíli, ale na jeho hře to nebylo znát.Již v 6.minutě sice zaskočil Plichta střelou z dálky jejich brankáře, ale FC AC/DC se dokázal rychle oklepat a vyrovnat.Dlouho to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale dvěma brankami v závěru vybojoval FC AC/DC vítězství. V závěru ještě Canary neproměnili penaltu nařízenou za ruku.

Rozhodčí: Moravec, Fikejz (FC Morna To Zařídí)

5. kolo FC CANARY - ARSEANAL 6 : 0 (3:0)

Pondělí 5.5.2003 18:15 Císařská louka 2

Sestavy:

FC CANARY:Miloslav Jandečka (C), Radek Miss (B), Roman Mlázovský, Aleš Grym, Josef Trávníček, Petr Tobola, Michael Koča, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michal Steinbauer, Martin Plichta, Jiří Šeretka, Zdeněk Trampota, Martin Chott.

FC ARSEANAL: Jan Jirotka (C), Tomáš Kolář (B), Jan Srb, Ondřej Škach, Martin Korvas, Jan Herštík, Petr Vyšata, Jiří Coufal.

Góly: 5´ Martin Plichta 1:0

12´ Martin Plichta 2:0

17´ Michael Koča 3:0

36´ Michael Koča 4:0

45´ Radek Miss 5:0

55´ Petr Tobola 6:0

Žlutá karta:

8´ Martin Korvas za vyhrožování rozhodčímu