0

1. kolo FC Canary - AFIN Brokers PO 30/08/2004 CIS1 6 : 2 (4:1)

Sestava : Miss, Jandečka, Travníček, Uhlíř, Beránek, Mlázovský, Koča, Tobola

Góly: 3 Tobola, 1 Koča, 1 Mlázovský, 1 Beránek

Zápas jsme hráli na škváře, kterou chvíli předtím zmáčel slušný déšť a zanechal za sebou kaluže. V první půli jsme měli výrazně navrch i když jsme inkasovali první nešťastný gól. Vzápětí jsme vyrovnali a do poločasu přidali ještě další střelecké pokusy, některé i do sítě soupeřovy branky. V poločase se otáčely strany za stavu 4:1, pak jsme byli ještě dvakrát střelecky úspěšní. Soupeř nedokázal proměnit odpískanou penaltu za ruku ve vápně, ale začal ke konci zápasu tlačit, takže ještě dvě minuty před závěrečným hvizdem ještě jednou skóroval. Poměrně slušně hrané utkání bez faulů, i když soupeř hrál stylem - co neuhraju to si vyhádám.

2. kolo FC Canary - CSKA 2001 PO 06/09/2004 STOD 0 : 0 (0:0)

Sestava : Miss, Jandečka, Travníček, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Steinbauer

Zápas sehraný v poklidném tempu s málo šancemi na obou stranách. Jedna tyčka a pár brankařských zákroků na obou stranách. Výsledek 0:0 odpovídal vývoji utkání. Soupeř hrál o jednoho hráče v poli méně.

3. kolo FC Canary - Die Hard Vendeta 1.FC PO 13/09/2004 PODV1 6 : 0

Sestava : Miss, Jandečka, Travníček, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Steinbauer, Beránek

Kontumace. Soupeř se nesešel v dostatečném počtu.

4. kolo FC Canary - Panika Praha FC B PO 20/09/2004 CIS1 4 : 0 (3:0)

Sestava : Miss, Jandečka, Travníček, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Steinbauer, Pracný

Góly: 2 Mlázovský, 1 Pracný ,1 Koča

Soupeř se ještě nestačil ani rozkoukat a již třikrát inkasoval. V první polovině byla převaha jasně na naší straně a soupeř se dostal k jediné střele u které musel zasahovat náš gólman. V druhém poločase Panika začala bojovně, ale k přímému ohrožení naší branky prakticky nedošlo. Gólem na 4:0 jsme kontrolovali výsledek utkání. Celé utkání velmi čistě zahrané bez faulů, strkanic a dohadů.

5. kolo FC Canary - Paragání KC UT 28/09/2004 MOT1 1 : 0 (0:0)

Sestava : Miss, Jandečka, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Pracný, Beránek

Góly: 1 Tobola

Pro diváky, kteří se opět nedostavili, asi ne příliš pohledné utkání. Většina hry se odehrávala ve středu pole a ke střelbě na branku docházelo pouze ojediněle (platí pro obě mužstva). Jediný gól zápasu padl po hlavičce Toboly, který po autovém vhazování přehlavičkoval obránce i gólmana a míč zavěsil do pravého horního růžku soupeřovy branky. Zcela objektivně musíme uznat, že naše výhra nebyla až tak zasloužená, ale o to víc potěší. Náš gólman si připsal třetí vychytanou nulu (bez kontumace) i když slovo vychytanou se k tomuto zápasu asi moc nehodí.

6. kolo FC Canary - Piranha Zabehlice FC PO 04/10/2004 JAH 2 : 2 (2:0)

Sestava : Miss, Jandečka, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Steinbauer, Trávníček

Góly: 1 Koča, 1 Mlázovský

Dobře rozehraný zápas, který jsme měli celý první poločas pod kontrolou a strany jsme otáčeli za stavu 2:0 se pro nás v druhém poločase nečekaně změnil. Soupeř dokázal zápas vyrovnat herně i výsledkem. Pro nás zbytečná ztráta bodu. Ještě malá poznámka k hřišti - už jsme hráli na různém terénu, ale i když týden před zápasem nepršelo, tohle bylo hřiště oraniště kde si míč dělal úplně co chtěl.

7. kolo FC Canary - Potíže PO 11/10/2004 STOD 0 : 2 (0:1)

Sestava : Miss, Jandečka, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Steinbauer, Pracný

První prohra v sezóně a druhý zápas bez vstřeleného gólu. Na semknutou obranu soupeře jsme nedokázali najít účinnou zbraň, a tak se v závěru radoval soupeř.

8. kolo FC Canary - Rachot PO 18/10/2004 CIS1 0 : 0 (0:0)

Sestava : Miss, Uhlíř, Mlázovský, Koča, Tobola, Pracný

Hned od začátku bylo jasné, že si oba soupeři budou chtít odnést plný bodový počet. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale branka nepadla. Výsledkem všeho snažení byly dvě tyče, na každá straně jedna. Tentokrát excelovaly obrany a ztráta jednoho bodu může v konečném účtování mrzet oba týmy.

9. kolo FC Canary - Sbohemka NE 21/11/2004 PANK1 0 : 0 (0:0)

Sestava : Miss, Uhlíř, Koča, Tobola .......

Vyrovnané utkání.

10. kolo FC Canary - Viktor 1.FC ČT 2/09/2004 KAR3 3 : 1 (1:0)

Sestava : Miss, Travníček, Uhlíř, Beránek, Mlázovský, Koča, Tobola

Góly: 2 Tobola, 1 Koča

Po zkušenostech se soupeřem z jara (1:5) jsme zvolili obranou taktiku pouze s jedním útočníkem na hrotu. Jak bylo od prvních minut patrné, právě s naší obranou si nevěděl Viktor 1.FC rady i když byli majiteli míče po většinu hrací doby. Stačilo pár úniků do jejich otevřené obrany a překonat gólmana. Za stavu 3:0 se zdálo vše rozhodnuté. Soupeř ještě stačil čtyři minuty před koncem korigovat výsledek na 3:1.

11. kolo FC Canary - Vozovna Motol NE 28/11/2004 ZL 0 : 3 (0:2)

-5

První tabulka vzájemných zápasů je dle skutečně odehraných výsledků. Konečná a křížová tabulka již uvádí výsledky po kontumaci týmu Petrohradská BFK B.

1.kolo FC CANARY – FC TYPOS „B“ 2:0 (1:0)

Úterý 30.březen 2004 17:00 Pankrác 2

Sestavy:

FC CANARY: Miloslav Janečka (C), Martin Plichta (B), Josef Trávníček, Martin Krob, Tomáš Juránek, Petr Uhlíř, Zdeněk Daniel, Michael Koča, Petr Tobola, Aleš Grym, Pavel Virt, Stanislav Beránek, Roman Mlázovský, Michal Steinbauer.

FC TYPOS „B“: L.Srba (C), Jan Jablonský (B), Matyášek, Bahovský, Coufal, Kučera, Kořínek, Suchý, Bromol

Góly: 17´ Roman Mlázovský 1:0

42´ Stanislav Beránek 2:0