0

Komentáře k zápasům:

1. kolo FC Canary - Tuscarora B Po 03/09/2007 17,00 hod CIS1 0 : 0 (0:0)

Známý soupeř - (jaro 2007 1:5, podzim 2006 0:2)

Škvára na hřišti Pankrác, namočená odpoledním deštěm neprášila, zato zanechávala znatelné stopy na nás i na našich dresech. Brzy jsme se nepoznávali jinak, než po hlase. Zápas byl odehrán v duchu fair play se spoustou šancí na obou stranách. Všechny střelecké pokusy však dokázali gólmani vykrýt, a tak jsme se po hodině hry rozcházeli s bezbrankovou plichtou. Dle průběhu hry byla dělba bodů spravedlivá.

2. kolo FC Canary - Blankyt bulldogs PO 10/09/2007 18,00 hod Cis 0 : 1 (0:1)

Známý soupeř - (jaro 2006 0:3)

Tento zápas byl herně vyrovnaný a z konečného výsledku se radoval šťastnější, což byl náš soupeř, který se dokázal jednou prosadit před naším gólmanem, který neudržel první střelu ve svém náručí a na dorážku již nedokázal reagovat.

3. kolo FC Canary - Vejškrabek AB PO 17/09/2007 17,00 hod DEKAN 6 : 0

Známý soupeř - (jaro 2006 6:1)

Kontumační výhra bez běhání a propocených dresů.

4. kolo FC Canary - Čakovice Praha PO 01/10/2007 17,00 hod Pank1 1 : 7 (0:3)

Soupeř neznámý.

Hoši z Čakovic byli o polovinu mladší a bylo jich 2x tolik, než nás. Dlouho jsme je drželi mimo palebné postavení, ale neudrželi jsme je tam nastálo. Výsledek hovoří za všem. Ale po 160 minutách jsme letos poprvé skórovali...

Góly : 1 : 4 Filip Krumbholc

5. kolo FC Canary - Delirium FC ČT 11/10/2007 17,00 hod TKSPA 2 : 0 (0:0)

Soupeř podle našeho gusta. Moc neběhali, stejně jako my, šance si nedokázali vytvořit, stejně jako my. Jen nedokázali přiznat tečované míče, což my ano. A tak jsme se jim za to pomstili a v závěru zápasu si připsali vítězství na svou stranu. Dvěma góly Pavla jsme houževnatého soupeře poslali o tři místa v tabulce pod nás. Po pátém kole nám patří šesté místo. Příště s druhou spalovnou.

Góly : 1 : 0 Virt, 2 : 0 Virt

6. kolo FC Canary - Spalovna FH ČT 18/10/2007 17,00 hod TKSPA 1 : 2 (0:1)

S míčem si sice soupeř dokázal pohrát, ale naprostou většinu svých šancí zahodil, nebo zkoušeli naše tyčky. Nevím proč, to se do zápisu nepíše :-). Nicméně do poločasu se jim podařilo dostat míč za záda našeho gólmana a v druhém poločase ještě jednou. Snížení na 1:2 přišlo po přímém volném kopu propasírovaným skrz zeď a následným biliárem mezi obránci. Ke konci jsme ještě mohli výsledek otočit, ale štěstí nám nepřálo. Hráno v duchu fair-play, rozhodčí neměli mnoho práce. Stačilo jim sledovat jen časomíru.

Góly : 1 : 2 Mlázovský

7. kolo FC Canary - Demínka B PO 29/10/2007 18,15 hod DEKAN 0 : 4 (0:2)

Dva naprosto stejné poločasy, soupeř hrál a my se jen snažili. V každém poločase po dvou gólech, v celkovém součtu 0:4.

8. kolo FC Canary - Druháci AFK NE 11/11/2007 18,15 hod HANSP 2 : 7 (1:2)

Výsledky soupeře budily respekt a věděli jsme ještě před zápasem, že vyrovnanou partii sehrát nemůžeme. Navíc jsme se sešli jen v tom minimálním složení, takže naší lavičku zahřívaly jen naše odložené tašky. Vstup do zápasu jsme ale měli jednoznačně lepší my. Když jsme po deseti minutách hry dokázali otevřít skóre, soupeř byl evidentně zaskočen a až do dvacáté minuty nebyl schopen se prosadit. Pak přišlo vyrovnání a ještě jede gól do šatny. V druhé půlce soupeř nabíral na dechu, zatímco nás postupně opouštěl. Konečný výsledek hovoří za vše, ale do šancí jsme se dostávali minimálně stejně jako soupeř - jen v tom zakončení nám chybělo to jejich štěstí. Pozn.: Béda opět předvel sílu své pravačky a stejně jako před dvěma lety na Pankráci, střelou od půlící čáry na několik minut vyřadil gólmana ze hry.

Góly : 1 : 0 Krumbholc, 2 : 5 Virt

9. kolo FC Canary - Koza znezaneřáděná NE 18/11/2007 17,30 hod STOD 2 : 3 (1:1)

Dle rozhodčího vyhrál běhavější tým. Z našeho pohledu jsme prohráli jen pro naší neběhavost.

Góly : 1 : 0 Pavlík, 2 : 2 Krumbholc

10. kolo FC Canary - Panika Praha FC B NE 20/11/2007 17,30 hod NOVOD 2 : 3 (2:1)

Soupeř známý (podzim 2007 0:1, podzim 2003 5:1)

Na soupeře jsme se vrhli jako velká voda a brzy si vypracovali dvoubrankový náskok. Pak nám ale za mrazivého počasí tuhly svaly a pomalu začal docházet dech a góly začaly padat už jen do naší sítě. Jinak utkání hráno velice čistě, rozhodčí musel hlídat jen začátek a konec utkání.

Góly : 1 : 0 Melicher, 2 : 0 Mlázovský

11. kolo FC Canary - SK Elet PO 03/12/2007 19,00 hod P2 3 : 5 (0:1)

Soupeř neznámý

Tak to jsme celou sezónu trénovali jsme v tomto zápase dokázali využít. Pravda je, že soupeř dal víc gólů, ale my skórovali ze standartek. První vypracoval Pižďuch, když už s míčem u nohy běžel moc dlouho, zamotal se zrovna v okamžiku kdy ho začínal atakovat protihráč, čehož bravurně využil a padl k zemi vysílením. Béda dělovkou z přímého kopu trefil přesně. Náš druhý střelecký úspěch (opět z přímého kopu), kdy se zeď rozestoupila a bez jediné teče skončil míč za gólmanem. No a náš třetí a poslední úspěch byla Milanova dlouho trénovaná a pilovaná "hlavička" po autovém vhazování. Ten se totiž míči zdatně hlavou vyhnul a nechal si ho padnout přímo na hrb. Když se napřímil a rozhlížel se, kdo ho praštil, míč po jeho zádech pokračoval za brankovou čáru. Super finta. Celou zimní přestávku bude trénovat tento trik k absolutní dokonalosti.

Góly : 1 : 2 Trávníček, 2 : 4 Mlázovský, 3 : 5 Melicher