10. TIP IZOL - Homidlo KK 11 2 3 6 22: 42 7

12. Vykutálený prasátka 11 1 1 9 16: 51 -3

Komentáře k zápasům:

1. kolo FC Canary - Vykutálený prasátka st 31.03.2010 17:45 STER2 2 : 2 (1:0)

Soupeř známý (jaro 2008 1:4 ve výsledné tabulce dvě místa nad námi 7).

První střela na naši branku a Radek už lovil míč ze sítě. Nutno uznat, že to nečekal a i výhled měl zakrytý. Necelé tři minuty nato jsme však dokázali výsledek korigovat a za stavu 1:1 jsme hráli až do 41. minuty, kdy nejproduktivnější hráč soupeře chvíli vodil míč středem hřiště a pak bez přípravy vyslal míč k tyčce. Opět jsme prohrávali a měli co dohánět. Deset minut před koncem jsme se dočkali a remízou jsme se i rozloučili. První bod letošní sezóny.

(Jak to viděli sudí : Díky fatální chybě obránce Prasátek ve 41.minutě se hosté připravili o vítězství. Prasátka byla po celý zápas lepší, ale nedokázala proměňovat své šance. Domácí hráli na dlouhé výkopy od brány a dvakrát jim to vyšlo. )

Góly : 4´ 1:1 Mlázovský, 50´ 2:2 Mlázovský

ŽK : 48´ Jandečka

2. kolo FC Canary - Arseanal út 06.04.2010 17:00 BECH 3 : 2 (1:0)

Soupeř známý (podzim 2008 1:1 - ve výsledné tabulce 4. místa pod námi (8); podzim 2005 1:5 - ve výsledné tabulce tři místa pod námi(8); jaro 2003 6:0 ve výsledné tabulce pět míst pod námi (10); jaro 2002 3:1 - ve výsledné tabulce těsně pod námi (8)

Tak na komentář rozhodčích k tomuto zápasu se fakt těším. Náš soupeř se nespokojil vůbec s ničím, co se na hřišti odpískalo nebo odmávalo. Po odpískaném faulu by si raději vybrečeli výhodu, při ponechané výhodě by zas brali faul. Všechny auty viděli tak, že je mají vhazovat oni. Nebyla snad minuta, aby nekomentovali to, co se na hřišti "dělo". Nejlepší na všem bylo, že jsme se do hádek vůbec nepouštěli a veškeré debaty byly na straně Arseanálu. Totálně si rozložili morálku uvnitř týmu. O to více nás těší výhra.

(Jak to viděli sudí :Arsenál více debatoval než hrál fotbal! Hosté měli více šancí a zaslouženě vyhráli. )

Góly : 1 : 0 Pavlík, 2 : 1 Šmejkal, 3 : 1 Mlázovský

3. kolo FC Canary - Ya Basta! A po 12.4.2010 19:00 STER3 4 : 1 (2:0)

Soupeř známý (jaro 2009 1:1 - ve výsledné tabulce jedno místo pod námi (11).

V autobuse spřádané plány našeho soupeře jak na nás, se při zápase nenaplnily. Uběhat nás se jim fakt nepodařilo, protože nás ještě nikdy nikdo neuběhal - my prostě neběháme, ale maximálně pobíháme bez jakéhokoliv cíle po hřišti. Když se k nám při pobíhání připlete míč do cesty, posouváme ho směrem k soupeřově brance s cílem zakončit a neupadnout. I v tomto zápase se nám dařilo a soupeř se nezmohl na větší odpor. Déšť snášející se z nebe chladil naše horké hlavy a tak jsme skórovali s ledovým klidem. První gól Jindry po přehození gólmana a doťuknutím do prázdné branky otevřel skóre. O druhé rozvlnění sítě se postaral Béda, který po vhozeném autu trefil soupeře, který neomylně zasunul za záda svého gólmana. Za stavu 2:0 jsme otáčeli strany. Soupeř se nás sice v začátku druhého poločasu snažil uběhat a chvilku měl více ze hry, což zúročil i čestným gólem, ale na ten v zápětí reagoval opět Jindra a posunul nás tím blíže k vítězství. Ronyho gól do prázdné branky byl sladkou tečkou na závěr. Hráno čistě s malým zásahem rozhodčích do průběhu utkání.

Góly : 1:0 Šmejkal, 2:0 vlastní, 3:1 Šmejkal, 4:1 Pitti st.

4. kolo FC Canary - GK Ohradní po 19.4.2010 19:00 P3

Soupeř neznámý.

5. kolo FC Canary - INTER Mokušle st 28.4.2010 18:15 ARIT

6. kolo FC Canary - Juventus Pivus

Soupeř známý (podzim 2006 0:2 - ve výsledné tabulce dvě místa nad námi (5), podzim 2003 1:1